Thursday – November 14 2019   
     
GROUP A    
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
15:00 – 16:30Agivia Sharks Berlin (GER)6139Switzerland
     
16:30 – 18:00Prague Robots (CZE)3759Leicester Tigers WRC (GBR)
     
18:00 – 19:30Bluelink Team (FRA)6041Agivia Sharks Berlin (GER)
     
19:30 – 21:00Switzerland3558Leicester Tigers WRC (GBR)
     
GROUP B    
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
15:00 – 16:30Russia6046Maple Leafs (CAN)
     
16:30 – 18:00Red Lions (MIX)5246Tweedertien (NED)
     
18:00 – 19:30West Coast WRC – Crash (GBR)6028Maple Leafs (CAN)
     
19:30 – 21:00Russia4945Tweedertien (NED)
     
     
Friday – November 15 2019   
     
GROUP A    
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
10:00 – 11:30Prague Robots (CZE)3153Bluelink Team (FRA)
     
11:30 – 13:00Leicester Tigers WRC (GBR)5645Agivia Sharks Berlin (GER)
     
14:00 – 15:30Bluelink Team (FRA)5131Switzerland
     
15:30 – 17:00Prague Robots (CZE)4863Agivia Sharks Berlin (GER)
     
17:00 – 18:30Bluelink Team (FRA)4838Leicester Tigers WRC (GBR)
     
18:30 – 20:00Switzerland4952Prague Robots (CZE)
     
     
GROUP B    
     
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
10:00 – 11:30Red Lions (MIX)4652West Coast WRC – Crash (GBR)
     
11:30 – 13:00Maple Leafs (CAN)4456Tweedertien (NED)
     
14:00 – 15:30Russia4151Red Lions (MIX)
     
15:30 – 17:00West Coast WRC – Crash (GBR)5445Tweedertien (NED)
     
17:00 – 18:30Red Lions (MIX)5945Maple Leafs (CAN)
     
18:30 – 20:00West Coast WRC – Crash (GBR)5246Russia
     
     
SATURDAY – NOVEMBER 16 2019   
     
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
9:00 – 10:30Prague Robots (CZE)4348Russia
     
9:00 – 10:30Agivia Sharks Berlin (GER)5845Tweedertien (NED)
     
10:30 – 12:00Leicester Tigers WRC (GBR)4254West Coast WRC – Crash (GBR)
     
10:30 – 12:00Bluelink Team (FRA)4931Red Lions (MIX)
     
12:00 – 13:30Switzerland4648Maple Leafs (CAN)
     
12:00 – 13:30Prague Robots (CZE)4951Tweedertien (NED)
     
13:30 – 15:00Agivia Sharks Berlin (GER)5750Russia
     
13:30 – 15:00Leicester Tigers WRC (GBR)4443Red Lions (MIX)
     
15:30 – 17:00Bluelink Team (FRA) 44 45West Coast WRC – Crash (GBR)
     
     
     
 Best players0.5 Christian Riedel (Red Lions)
  1.0 Ryan Cowling (West Coast WRC)
  1.5 Cédric Nankin (Bluelink Team)
  2.0 Josco Wilke (Agivia Sharks) 
  2.5 Roman Zachmeister (Prague Robots)
  3.0 Johnatan Hivernat (Bluelink Team)
  3.5  Stuart Robinson (West Coast WRC)
 MVP – Rresue Karabulut (Tweedertien)  together with League Two
 Best referee – Kristin  together with League Two
     
 Final standing   
1West Coast WRC – Crash (GBR)    
2Bluelink Team (FRA)    
3Leicester Tigers WRC (GBR)   
4Red Lions (MIX)   
5Agivia Sharks Berlin (GER)   
6Russia   
7Tweedertien (NED)   
8Prague Robots (CZE)   
9Maple Leafs (CAN)   
10Switzerland   
     
Friday – November 15 2019   
     
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
9:00 – 10:30Fighting Snakes (SUI)4832Wildboars (HUN)
     
10:30 – 12:00Four Kings Warsaw (POL)5734Hollister Hussars (GER)
     
13:00 – 14:30Wildboars (HUN)3253Avalon Extreme (POL)
     
14:30 – 16:00London (GB)5429Hollister Hussars (GER)
     
16:00 – 17:30Fighting Snakes (SUI)3733Avalon Extreme (POL)
     
17:30 – 19:00London (GB)4045Four Kings Warsaw (POL)
     
SUNDAY – November 16 2019   
     
TimeHOME TEAMSCORESCOREAWAY TEAM
8:00 – 9:30Avalon Extreme (POL)3440Four Kings Warsaw (POL)
     
9:30 – 11:00London (GB)4230Fighting Snakes (SUI)
     
11:00 – 12:30Wildboars (HUN)4832Hollister Hussars (GER)
     
12:30 – 14:00Fighting Snakes (SUI)3540Avalon Extreme (POL)
     
14:00 – 15:30London (GB) 5339 Four Kings Warsaw (POL)
     
     
 Best players0.5 – 1.0 Dominik Rymer (Four Kings)
  1.5 – 2.0 Isabela Sopalska – Rybak (Four Kings)
  2.5 – 3.5 Ollie Mangion (London)
     
 Final standing   
1London (GB)   
2Four Kings Warsaw (POL)    
3Avalon Extreme (POL)   
4Fighting Snakes (SUI)  
 
5Wildboars (HUN)
6Hollister Hussars (GER)